O mnie

Mistrz Świata Sylwetki Atletycznej 2019 (Słowenia), motywator. Sportowiec od zawsze. Rocznik 1976. Przecierał szlaki polskiej sceny kulturystycznej. Trenować zaczął w wieku 14 lat. Konsekwentnie przez całe sportowe życie dążył do celu jakim było zdobycie tytułu mistrza świata. Leszek Klimas poświęcił niemal 30 lat na opracowanie i udoskonalanie autorskiego programu żywieniowego opartego tylko i wyłącznie na naturalnych produktach. Zdrowych i bezpiecznych. Warzywa, owoce, nabiał, mięso, ryby, zdrowe tłuszcze. Brzmi jak banał, ale cały sekret polega na łączeniu produktów, oraz doborze ilości. Nigdy nie możesz być głodny. Zawsze musisz być za to szczęśliwy. To misja Leszka.

Po zdobyciu upragnionego pucharu Leszek Klimas zakończył swoją profesjonalną, sportową karierę i poświęcił się już tylko pomaganiu innym.  Jego doświadczenie doskonale przełożyło się na sukcesy w walce z nadwagą i otyłością dzieci oraz dorosłych. Jednak to właśnie dzieci stały się z biegiem czasu specjalizacją Leszka.

Otyłość wśród najmłodszych jest już problemem społecznym. Złe nawyki żywieniowe, brak ruchu, wiedzy i motywacji. Leszek jest dla swoich podopiecznych bohaterem, któremu ufają i świetnie się z nim bawią.

Nic dziwnego, że EFEKT KLIMASA jest polecany rodzicom przez pediatrów i psychologów.

Jesteśmy tym , co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, Lecz nawykiem.

Leszek Klimas

Edukacją zdrowych nawyków żywieniowych zajmuje się od prawie 20 lat,
a ścisła współpraca z dziećmi od 14 lat.

Jest polecany przez pediatrów i lokalnych lekarzy.

EnglishPoland