OFERTA DLA RODZIN “W RODZINIE SIŁA”

Nie ma czasu do stracenia.

Każdy dzień starych nawyków żywieniowych, wszechobecnego cukru, braku ruchu i czasu dla siebie to kolejny dzień, który oddala Cię nie tylko od upragnionej sylwetki, ale przede wszystkim zdrowia!

Wygląd to tylko skutek uboczny tego o co walczymy w Efekcie Klimasa. Nie wygrasz sam.  Na sukces pracować musi cała rodzina.

Zauważyliśmy, że kiedy rodzice przyprowadzają do nas swoje dzieci, już po kilku dniach sami chca byc tez pod nasza opieką.

Na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy program “W RODZINIE SIŁA”. Razem mieszkacie, razem robicie zakupy, razem spożywacie posiłki i razem spędzacie aktywnie czas.

RAZEM- tylko tak osiągniemy sukces. 

Współpracę rozpoczyna konsultacja ( w warszawskim gabinecie lub w formie on-line), poprzedzona wykonaniem badań. Ustalamy wspólne menu dla całej rodziny.

W czasie trwania współpracy, możliwy jest bezpośredni kontakt telefoniczny z dietetykiem prowadzącym wyszkolonym przez Leszka Klimasa. To szczególnie ważne gdy pojawiają się pytania, wątpliwości lub spadek motywacji. Nigdy nie zostawiamy swoich podopiecznych w potrzebie.

Po wizycie- ustalamy termin konsultacji kontrolnej- za kolejne 6 tygodni. Płatność następuje przed każdą wizytą.

Koszt każdej wizyty (wraz z 6- tygodniową opieką) to:

2 osoby- 2000zł (1000zł/osobę)

3 osoby-2400zł (800zł/osobę)

4 osoby-2600zł (650zł/osobę)

5 osób- 2800zł (560zł/osobę)

Każda kolejna osoba (z tego samego gospodarstwa domowego) +400zł/osobę

 

Badania niezbędne na pierwszą wizytę: morfologia, glukoza na czczo, insulina na czczo, lipidogram, próby wątrobowe (AST, ALT), kwas moczowy, TSH, anty – TPO, witamina D3- 25(OH)D3

 

Lekarze o Leszku Klimasie

EnglishPoland