Leszek Klimas

Efekt Klimasa, co to jest ?

Efekt Klimasa bardzo często jest nazywany przez rodziców dzieci uratowanych przed otyłością mianem cudu. Nic bardziej mylnego. To ciężka i systematyczna praca wymagająca współpracy i zaangażowania całej rodziny. Leszek Klimas jest motywatorem i twórcą autorskiego programu żywieniowo treningowego. Leszek wraz ze swoim zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków oraz współpracującym z nim gronem specjalistów dba o indywidualne podejście do każdego klienta – dziecka, nastolatka, dorosłego. Podopieczni Leszka Klimasa są w stałym kontakcie ze swoim dedykowanym dietetykiem. Motywacja Leszka – mistrza świata sylwetki atletycznej z 2019 roku jest legendarna. System żywienia oraz program ćwiczeń są dobierane na podstawie szczegółowego wywiadu na temat stanu zdrowia dziecka, bądź dorosłego, przebytych operacji, kontuzji, a przede wszystkim opiera się na informacjach dotyczących dotychczasowego stylu życia i nawyków żywieniowych.

Nasza współpraca zaczyna się od spotkania – bezpośredniego bądź online jeśli wizyta w warszawskim gabinecie jest niemożliwa. Leszek Klimas nie ocenia ani swoich podopiecznych, ani ich rodziców. Bezpieczeństwo psychiczne dziecka jest podstawą naszej pracy. Spotkanie kończy się rozpisaniem wspólnie ułożonego jadłospisu bazującego na preferencjach klienta. Nowe menu ma przede wszystkim smakować i nie być uciążliwe. Proste przepisy sprawiają, że jedzenie jest przyjemnością, a wielkość porcji zaskakuje. Podopieczni często mówią – „nie jestem w stanie tego przejeść”, a jednak tracą wagę i to bez efektu jojo.

EFEKT KLIMASA to proces, którego ostatnim etapem jest nauka życia po życiu z EFEKTEM KLIMASA, tak żeby zdrowa sylwetka została już na zawsze. Żeby tak się stało potrzebne są zmiany nie tylko na talerzu, ale również w nastawieniu do aktywności fizycznej. Ćwiczenia są nieodzownym elementem procesu gubienia kilogramów. Dobrane do potrzeb i możliwości. Nie musisz spędzać długich godzin na siłowni albo katować się bieganiem. Zupełnie nie o to chodzi. Trening tak samo jak żywienie ma być przyjemnością i z biegiem czasu ma stać się wspaniałym nawykiem.

EFEKT KLIMASA to 5 filarów: EDUKACJA, ODŻYWIANIE, RUCH, MOTYWACJA, RELACJE. 

Gotowi na EFEKT KLIMASA ?
EFEKT KLIMASA to ponad 4000 uratowanych od otyłości dzieci i nastolatków.
W sumie zrzuciliśmy ponad 50 ton tkanki tłuszczowej.

Doświadzenie

Leszek Klimas

Leszek jest dla swoich podopiecznych bohaterem, któremu ufają i świetnie się z nim bawią. Efekty są błyskawiczne. EFEKT KLIMASA jest polecany rodzicom przez pediatrów i psychologów

EnglishPoland